Hair Growth+ inCLINIC

Proteoglikany na porost włosów od firmy Nourkrin®.

Zatrzymaj wypadanie włosów, pobudź ich wzrost i utrzymaj prawidłowy cykl wzrostu włosa.

Sprawdzony klinicznie, bezpieczny oraz wolny od skutków ubocznych.

Skuteczny u kobiet

W badaniach klinicznych 83% kobiet doświadczyło poprawy wzrostu i jakości włosów.*

 

Skuteczny u mężczyzn

W badaniach klinicznych 75% mężczyzn doświadczyło odrostu włosów.

+35,7% gęstości włosów.**

Czym jest Hair Growth+ inCLINIC?

Hair Growth+ inCLINIC by Nourkrin® to naukowo opracowana terapia Proteoglycan Replacement Therapy, która pomaga utrzymać prawidłowy cykl wzrostu włosa, wspierając jednocześnie zdrowy wzrost włosów. ****

60% kobiet i 80% mężczyzn doświadczy na pewnym etapie swojego życia problemu utraty włosów. Bez względu na przyczynę wypadania włosów, zawsze ma ona negatywny wpływ na cykl wzrostu włosa.

Kilka różnych czynników może wpływać na zdrowy cykl wzrostu włosa i zakłócać prawidłowy wzrost włosów, skutkując zwiększonym ich wypadaniem oraz słabym lub całkowitym brakiem odrostu. Dzięki zastosowaniu Proteoglycan Replacement Therapy, bogatej w bioaktywne proteoglikany, mieszki włosowe mogą zostać wprowadzone z powrotem do fazy wzrostu i rozpocząć nowy, zrewitalizowany cykl wzrostu włosa, co doprowadzi do zwiększenia gęstości i jakości włosów.

Hair Growth+ inCLINIC od Nourkrin® to wiodąca na całym świecie, bezpieczna formuła wolna od leków i skutków ubocznych, oparta na naturalnych składnikach.

Hair Growth+ inCLINIC od Nourkrin® jest rezultatem ponad 100 badań naukowych i artykułów klinicznych, a także kilku badań konsumenckich opublikowanych w wiodących czasopismach w ciągu ostatnich 30 lat.

Hair Growth+ inCLINIC jest dziełem Nourkrin®, wielokrotnie nagradzanej marki, która jest rozpoznawalna przez naukowców, lekarzy, dermatologów i trychologów na całym świecie.

8 na 10 kobiet zauważyło znaczną poprawę po zażyciu Hair Growth+ inCLINIC od Nourkrin®.

TAK, TO DZIAŁA!

 

EFEKT NOURKRIN®

W testach, w których przebadano 3000 pacjentów, 83% z nich zauważyło poprawę po stosowaniu Hair Growth+ inCLINIC od Nourkrin® przez 12 miesięcy.*,***

Hair Growth+ inCLINIC działa zgodnie z prawidłowym czasem trwania cyklu wzrostu włosa, dlatego też Hair Growth+ inCLINIC powinien być przyjmowany przez minimum 4 do 6 miesięcy.

Jak wykazano w podwójnie ślepych badaniach placebo, Hair Growth+ inCLINIC jest całkowicie wolny od skutków ubocznych.

Hair Growth+ inCLINIC z unikalnym, zastrzeżonym kompleksem proteoglikanów Marilex®-P to opracowana naukowo, bioaktywna formuła proteoglikanów stworzona w celu wspierania prawidłowego, zdrowego wzrostu włosów poprzez przeciwdziałanie zjawisku Proteoglycan Follicular Atrophy, która jest źródłem prawie wszystkich przypadków zaburzeń wzrostu włosów, bez względu na ich przyczynę lub typ.

Nourkrin Nourkrin
62,5% po 2 miesiącach
70% po 6 miesiącach
83% po 12 miesiącach

*Thom E. Nourkrin®: Objective and Subjective Effects and Tolerability in Persons with Hair Loss.J Int Med Res. 2006;34(5):514-9.
**Kingsley D, Thom E. Cosmetic hair treatments improve quality of life in women with female pattern hair loss. J Appl Cosmetol. 2012;30:49-59.
***Pamiętaj, że indywidualne wyniki mogą się od siebie różnić.
****Produkt jest suplementem diety. Nie stosować w przypadku alergii na ryby. Nie należy przekraczać dziennej porcji spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać z dala od dzieci. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią przed spożyciem produktu powinny się skonsultować z lekarzem.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA HAIR GROWTH+ INCLINIC OD NOURKRIN®

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z najnowszymi badaniami w dziedzinie zaburzeń wzrostu włosów i wypadania włosów u kobiet, oraz informacjami o nadchodzących wydarzeniach i konkursach z Nourkrin®.