Dr Jan Wadstein
„Po latach badań i praktyki w dziedzinie chorób dermatologicznych jestem pod ogromnym wrażeniem wyników, jakie zapewnia Nourkrin®. Zarówno jako pojedyncza, jak i łączona Proteoglycan Replacement Therapy, Nourkrin® zapewnia znaczący efekt kliniczny w postaci wzrostu włosów”.

Dr Jan Wadstein

Dr n. med. profesor nadzwyczajny Lund University, wieloletni członek Królewskiego Towarzystwa Medycznego

Z ponad 40-letnią karierą i ponad 100 publikacjami dr Wadstein jest szanowanym naukowcem i profesorem w dziedzinie medycyny. Był m.in. dyrektorem w Bayer i pracował jako oficer medyczny w Boots UK. Dr Wadstein w swojej karierze objął wiele wiodących profesur, a także kilka profesur honorowych na całym świecie.
Dr Erling Thom
"W ramach moich szeroko zakrojonych badań klinicznych udało mi się uzyskać naukowo obiektywne wyniki potwierdzające, że Nourkrin®, w porównaniu z placebo, ma korzystny wpływ na jakość i wzrost włosów u osób cierpiących z powodu ich wypadania".

Dr Erling Thom

Dr. Pharmacology Stanford University

Dr Thom posiada ponad 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu badaniami klinicznymi, jest niezależnym badaczem z dużym doświadczeniem w dziedzinie kardiologii, reumatologii, neurologii, dermatologii, żywienia i kilku badań farmakokinetycznych. Dr Thom był dyrektorem w Ciba-Geigy, a także dyrektorem w Parexel przez wiele lat z ponad 15 000 pracowników działających w ponad 50 krajach, jednej z największych na świecie kompleksowych organizacji zajmujących się opracowywaniem leków i badaniami kontraktowymi.
Dr Wendy Denning
„Leczenie wypadania włosów ma na celu pomóc ludziom zarządzać swoim życiem za pomocą diety, która wspiera wzrost włosów. Nourkrin® jest cennym dodatkiem w każdym schemacie leczenia wypadania włosów, ponieważ jest on naturalnym suplementem Proteoglycan Replacement Therapy, który wspomaga wzrost istniejących włosów i zmniejsza ich przerzedzanie się i wypadanie.

Dr Wendy Denning

Lekarz rodzinny Harley Street

Dr Denning, lekarz rodzinny z ponad 25-letnim doświadczeniem, przez 3 lata z rzędu figurowała na liście 150 najlepszych prywatnych lekarzy firmy Tatler. Dr Denning specjalizuje się w indywidualnych programach leczenia opartych na holistycznym podejściu do diagnozy.
Jo Hansford
„Nourkrin® to najlepszy suplement do włosów, z jakim się spotkałam. Wiele moich klientek martwi się wypadaniem włosów, czy to z powodu stresu, zmian hormonalnych, takich jak ciąża, menopauza czy ogólnego starzenia się organizmu. Niezależnie od problemu, dobrze jest im pomóc, wyjaśniając korzyści płynące ze stosowania Nourkrin®, Proteoglycan Replacement Therapy, oraz sposób w jaki normalizuje ona cykl wzrostu włosów”.

Jo Hansford

Członek Orderu Imperium Brytyjskiego, Wiodący brytyjski kolorysta włosów

Opisana przez Marie Claire jako „Pierwsza Dama Koloru” i okrzyknięta przez Vogue „najlepszą specjalistką w koloryzacji na świecie”, Jo Hansford jest po prostu ikoną w dziedzinie pielęgnacji włosów. Jej klientelą są m.in. Jej Królewska Wysokość Księżna Kornwalii, Elizabeth Hurley, Yasmin Le Bon i Nigella Lawson. Jo Hansford była jedną z pierwszych osób w Wielkiej Brytanii, która zainteresowała się Nourkrin® po jego wprowadzeniu na rynek i była jego gorącym orędownikiem, sama będąc jednocześnie zapaloną użytkowniczką preparatu.
Jes Oliver Viktor
„Istnieje tylko jeden Jes Oliver Viktor, tak jak istnieje tylko jeden Nourkrin®. Moi klienci go uwielbiają, ja go uwielbiam i stosuję – co więcej mogę powiedzieć poza szerzeniem miłości”.

Jes Oliver Viktor

Wiodący duński fryzjer i stylista

Fryzjer Jes Oliver Viktor jest uwielbiany za królewskie traktowanie, które zapewnia swoim klientom. Autentyczny, ekscentryczny, czasem przebiegły i zawsze oszałamiający; mężczyźni i kobiety gromadzą się u Jesa po fachową obsługę swoich włosów.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA HAIR GROWTH+ INCLINIC OD NOURKRIN®

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z najnowszymi badaniami w dziedzinie zaburzeń wzrostu włosów i wypadania włosów u kobiet, oraz informacjami o nadchodzących wydarzeniach i konkursach z Nourkrin®.