CZYM JEST TERAPIA PROTEOGLYCAN REPLACEMENT THERAPY?

Udowodniono klinicznie, że w przypadku łysienia związanego z wiekiem, genetycznego (łysienie androgenowe), wypadania włosów po ciąży (łysienie poporodowe) oraz podczas łysienia związanego ze stresem (łysienie telogenowe) poziom proteoglikanów w mieszku włosowym wyraźnie spada.

Mieszek włosowy opiera się na precyzyjnie dostrojonym dialogu pomiędzy różnymi warstwami w skórze i wokół mieszka włosowego, regulowanym przez delikatną równowagę między różnymi istotnymi czynnikami wpływającymi na wzrost włosów. Rolę proteoglikanów w kontroli wzrostu włosów należy zawsze brać pod uwagę, gdy zajmujemy się zaburzeniami wzrostu włosów, bez względu na ich przyczynę lub rodzaj, ponieważ to właśnie proteoglikany mogą skutecznie modulować czynniki wzrostu.

Cykl wzrostu włosa składa się z trzech faz: fazy anagenu (wzrostu), fazy katagenu (przejścia) i fazy telogenu (spoczynku). Mieszek włosowy rozpoczyna nową fazę anagenu po tym, jak włos znajdujący się w fazie telogenu wypadnie, kończąc tym samym cykl, normalizując wzrost włosów i poprawiając ich ogólną jakość.

Kilka różnych czynników może wpływać na zdrowy cykl wzrostu włosa i zakłócać prawidłowy wzrost włosów, skutkując zwiększonym wypadaniem włosów i słabym lub całkowitym brakiem ich odrostu. Dzięki bogatej w bioaktywne proteoglikany Proteoglycan Replacement Therapy , mieszki włosowe mogą zostać wprowadzone z powrotem do fazy anagenu i rozpocząć nowy, zrewitalizowany cykl wzrostu włosa, co doprowadzi do zwiększenia wzrostu włosów i poprawy ich jakości.

Istnieje ugruntowana naukowo podstawa do rekomendowania Proteoglycan Replacement Therapy jako podstawowej terapii dla osób cierpiących z powodu wypadania włosów lub ogólnego zaburzenia ich wzrostu.

Hair Growth+ inCLINIC od Nourkrin® to naukowo opracowana Proteoglycan Replacement Therapy, która pomaga utrzymać prawidłowy cykl wzrostu włosa, wspierając jednocześnie zdrowy wzrost włosów.

CZYM JEST PROTEOGLYCAN FOLLICULAR ATROPHY?

Wypadanie włosów i zaburzenia wzrostu włosów można wytłumaczyć „niższym niż normalnie” stężeniem proteoglikanów regulujących ich wzrost, które powoduje degradację mieszków włosowych – jest to zjawisko znane jako Proteoglycan Follicular Atrophy.

Proteoglycan Follicular Atrophy jest obecnie klinicznie uznaną patologią będącą stanem, w którym dochodzi do zaniku proteoglikanów brodawki skórnej oraz wewnętrznej i zewnętrznej pochewki korzenia, w połączeniu z coraz mniejszą zdolnością organizmu do ich reprodukcji w prawidłowy, zdrowy sposób.

Hair Growth+ inCLINIC, z unikalnym, opatentowanym kompleksem Marilex®-P, jest naukowo opracowaną Proteoglycan Replacement Therapy, stworzoną w celu wspierania prawidłowego, zdrowego wzrostu włosów poprzez rozwiązanie problemu Proteoglycan Follicular Atrophy, która jest wyjściową przyczyną prawie wszystkich przypadków zaburzeń wzrostu włosów, bez względu na ich przyczynę lub typ.

Istnieje wiele przyczyn wypadania włosów, np. stres, geny, hormony, poród, medycyna, stan zdrowia, cukrzyca, dieta, palenie i nadmierna lub niewłaściwa stylizacja włosów. Jednak bez względu na przyczynę zawsze ma ona negatywny wpływ na prawidłowy, zdrowy cykl wzrostu włosa.

Cykl wzrostu włosa to najważniejszy mechanizm regulujący wzrost włosów w skórze głowy. W celu przywrócenia włosów i zapobiegnięcia ich ponownemu wypadaniu, konieczna jest normalizacja i wspomaganie cyklu wzrostu włosa.

Jedną z dostępnych i bezpiecznych metod zwiększania stężenia proteoglikanów w mieszkach włosowych i normalizacji cyklu wzrostu włosa jest doustne podawanie biodostępnych proteoglikanów, określane jako Proteoglycan Replacement Therapy.

Istnieje ugruntowana naukowo i klinicznie podstawa do stosowania Proteoglycan Replacement Therapy u osób cierpiących z powodu wypadania lub zaburzeń wzrostu włosów, bez względu na ich przyczynę lub rodzaj. Udowodniono, że w przypadku łysienia związanego z wiekiem, genetycznego (łysienie androgenowe), wypadania włosów po ciąży (łysienie poporodowe) oraz podczas łysienia związanego ze stresem (łysienie telogenowe), poziom proteoglikanów w mieszku włosowym spada.

Hair Growth+ inCLINIC z Marilex®-P to bioaktywna formuła proteoglikanów stosowana jako Proteoglycan Replacement Therapy, która została zaprojektowana tak, aby normalizować cykl wzrostu włosa i wspierać prawidłowy, zdrowy wzrost włosów.

8 na 10 osób zauważyło znaczną poprawę po zażyciu Hair Growth+ inCLINIC – TAK, TO DZIAŁA!

CZYM JEST MARILEX®-P?

Kompleks Marilex®-P , który jest głównym składnikiem suplementu diety Hair Growth+ inCLINIC od Nourkrin® wyróżnia się spośród innych produktów zawierających podobne składniki, tym że Marilex®-P jest zastrzeżonym składnikiem chronionym wyłącznymi prawami własności intelektualnej od ponad 30 lat.

Marilex®-P jest bogaty w bioaktywne proteoglikany otrzymywane w zastrzeżonym procesie enzymatycznego frakcjonowania ekstraktu rybnego i zawiera wysokie ilości bioaktywnych proteoglikanów, które są kluczowe dla prawidłowego wzrostu i cyklu mieszków włosowych u kobiet podczas łysienia telogenowego (wypadanie włosów po porodzie) i ogólnie łysienia typu żeńskiego (łysienie genetyczne).

Marilex®-P przywraca kluczowe proteoglikany w mieszkach włosowych, które doświadczają patologii Proteoglycan Follicular Atrophy i wokół nich, co zostało udokumentowane klinicznie jako główna przyczyna wypadania włosów zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, tym samym indukując i przedłużając fazę anagenu (wzrostu) i ostatecznie prowadząc do normalizacji cyklu wzrostu włosa.

Marilex®-P (frakcjonowany ekstrakt rybny zwierający proteoglikany) jest wytwarzany z najwyższej jakości naturalnych surowców przy użyciu wyjątkowej, zastrzeżonej technologii ekstrakcji enzymatycznej i jest akceptowany przez organy ds. zdrowia na wszystkich kontynentach świata, w tym FDA, Anvisa, Cofepris, Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności itp.

Każda tabletka Hair Growth+ inCLINIC zawiera dokładnie taką samą ilość Marilex®-P, która została wykorzystana w badaniach klinicznych dokumentujących jego skuteczność. Pozostałe składniki preparatu również wpływają na cykl wzrostu włosa, dlatego bioaktywna formuła proteoglikanów Hair Growth+ inCLINIC to nie zwyczajny kompleks witaminowy, ale skuteczna, naukowo przetestowana i wypróbowana terapia Proteoglycan Replacement Therapy na zaburzenia wzrostu włosów u kobiet i mężczyzn doświadczających zjawiska Proteoglycan Follicular Atrophy.

CZY HAIR GROWTH+ INCLINIC JEST BEZPIECZNY I WOLNY OD SKUTKÓW UBOCZNYCH?

Od ponad 30 lat, odkąd Nourkrin® jest dostępny, nie odnotowano żadnych skutków ubocznych przyjmowania preparatu.

Bezpieczeństwo i tolerancja Hair Growth+ inCLINIC z Marilex®-P bez występowania żadnych skutków ubocznych przyjmowania tego preparatu zostały wykazane w wielu badaniach klinicznych prezentowanych w wiodących międzynarodowych czasopismach medycznych. Hair Growth+ inCLINIC z proteoglikanami firmy Nourkrin® jest całkowicie bezpieczny i w 100% wolny od leków. Produkt jest całkowicie oparty na niezawierających leków składnikach, które są oceniane jako bezpieczne przez organy ds. żywności i leków na całym świecie. Ponadto organy ds. zdrowia na wszystkich kontynentach, w tym FDA, Anvisa, Cofepris i EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności), akceptują Marilex®-P.

Każda tabletka Hair Growth+ inCLINIC zawiera dokładnie takie same ilości kmmpleksu proteoglikanów Marilex®-P, które okazały się skuteczne w odpowiednich badaniach klinicznych. Pozostałe składniki preparatu również wpływają na cykl wzrostu włosa, a Hair Growth+ inCLINIC to nie jest zwykłay kpmpleks witamin, ale produkt stymulujący wzrost włosów o naukowo udowodnionej skuteczności.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA HAIR GROWTH+ INCLINIC OD NOURKRIN®

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z najnowszymi badaniami w dziedzinie zaburzeń wzrostu włosów i wypadania włosów u kobiet, oraz informacjami o nadchodzących wydarzeniach i konkursach z Nourkrin®.