Paula T

ŁYSIENIE TYPU ŻEŃSKIEGO

„Miało to miejsce, gdy zbliżałam się do moich 40 urodzin i wydawało mi się wtedy, że mój świat się zawalił. Myłam się i układałam włosy, kiedy wyczułam dziwny, lepki placek na czubku mojej głowy.

Poprosiłam mojego męża, Dave’a, żeby rzucił na to okiem, a on powiedział mi, że mam tam wyraźną łysinę wielkości 10 pensów. Natychmiast przypomniałam sobie, że rzeczywiście widziałam ostatnio coraz więcej włosów na mojej szczotce oraz pod prysznicem i spanikowałam.

Okazało się, że Dave zna faceta, który pracuje dla firmy produkującej suplement diety o nazwie Hair Growth+ inCLINIC od Nourkrin®, który ma dostarczać mieszkom włosowym składniki odżywcze i przywracać cykl wzrostu włosa. Spotkałam tego mężczyznę, Chrisa, przypadkiem na przyjęciu urodzinowym mojej siostrzenicy kilka tygodni później i opowiedział mi, wiele niesamowitych, pozytywnych historii o kobietach i mężczyznach, którzy doświadczyli zwiększonego wzrostu włosów – ale zaznaczył, że najpierw muszę odwiedzić mojego lekarza rodzinnego, aby sprawdzić, co jest podłożem problemu.

Nienawidzę wprowadzać chemikaliów i leków do mojego organizmu, zadzwoniłam więc do Chrisa i powiedziałam, że wypróbuję suplement Hair Growth+ inCLINIC, który jest wykonany z ekstraktu rybnego. Moje włosy stały się grubsze i po dziewięciu miesiącach przyjmowania suplementu poczułam się na tyle pewnie, że nie musiałam już ukrywać włosów w miejscach publicznych. Na kilka miesięcy zmniejszyłam dawkę i brałam jedną tabletkę dziennie, a później przestałam je brać całkowicie. To niewiarygodne, że nikt nie był w stanie wyjaśnić mi, co spowodowało wypadanie włosów, ale było to bardzo przerażające. Cieszę się, że znalazłam naturalne rozwiązanie problemu, które zadziałało”.

 

Clair

ŁYSIENIE TELOGENOWE

„Około 5 miesięcy po urodzeniu mojego pierwszego dziecka zauważyłam, że linia moich włosów wokół czoła zaczęła się cofać i że po jednej stronie głowy mam bardzo wyraźną łysinę. Za każdym razem, gdy myłam włosy, wypadające kosmyki przywierały do moich rąk i grzebienia, a ilość włosów do wyczyszczenia z odpływu była dosyć alarmująca.

Hair Growth+ inCLINIC od Nourkrin® poleciła mi koleżanka, która uzyskała dzięki niemu niesamowite rezultaty po tym, jak sama cierpiąc z powodu łysienia, postanowiła go wypróbować. Za jej radą zaczęłam więc przyjmować tabletki. Terapię rozpoczęłam w połowie marca i już po 2 miesiącach widziałam naprawdę świetne rezultaty.

Na początku zaczęły mi rosnąć cienkie, nowe włoski, które z czasem coraz bardziej wypełniały łyse miejsca i stawały się coraz gęstsze, do tego stopnia, że mój największy łysy placek jest już praktycznie niewidoczny. Gorąco polecam tabletki Hair Growth+ inCLINIC – byłam zdruzgotana, gdy zorientowałam się, co się dzieje z moimi włosami i naprawdę paranoicznie się bałam, że każdy widzi moją łysinę i się na nią gapi. Włosy nosiłam cały czas rozpuszczone, aby ukryć największy łysy placek z przodu, ale oczywiście oznaczało to również, że moje włosy były łatwo dostępne dla mojego syna, który mógł je w każdej chwili chwycić i pociągnąć. Jako mama miałam już dosyć zmartwień, a dodanie włosów do tej mieszanki wybuchowej wydawało mi się po prostu niesprawiedliwe. Teraz jednak nareszcie mogę nosić włosy upięte u góry (poza zasięgiem mojego małego chłopca!) lub na dole i czuć się całkowicie pewną siebie.”

 

Lilja

ŁYSIENIE PLACKOWATE

„W październiku 2017 roku moja mama znalazła na mojej głowie łysy placek. Nie był duży, ale stale rósł, aż w styczniu 2018 roku jeden placek zamienił się w trzy, choć te dwa nowe były mniejsze od oryginału. Nigdy nie czułam tych łysych placków, gdy myłam włosy, więc był dla mnie spory szok.

Udałam się do dermatologa, który zdiagnozował u mnie chorobę autoimmunologiczną (łysienie plackowate) i zapisał mi zarówno krem, jak i roztwór sterydowy. Nie przyniosły one jednak żadnych rezultatów, więc czułam, że po prostu wyrzucam pieniądze w błoto. Zamiast tego postanowiłam więc pojechać do Niemiec i spotkać się ze specjalistą od chorób skóry. Powiedział mi, że korzenie moich włosów „zasnęły” z powodu braku składników odżywczych oraz, że ich odrost może zająć ponad rok.

Dostałam od niego kolejny krem, który miał spowolnić wypadanie włosów. Bardzo swędziała mnie po nim skóra głowy, a wypadanie włosów wydawało się wręcz narastać. Gdy spotkaliśmy się ponownie w kwietniu, łyse placki co prawda się nie powiększyły, ale wciąż pozostawało pytanie, czy włosy się obudzą i odrosną. Wypadanie włosów trwało nadal. Z frustracji opublikowałam swoje doświadczenia na Facebooku. Skontaktowała się ze mną moja kuzynka i opowiedziała mi o Hair Growth+ od Nourkrin®. Po wypróbowaniu wszystkich tych rozwiązań, w końcu to z pomocą Hair Growth+ moje włosy zaczęły znowu rosnąć. Po raz pierwszy od dłuższego czasu mogę nosić je rozpuszczone, a nie jak zawsze spięte w kucyk. Jestem taka szczęśliwa i podekscytowana, że moje włosy wracają.”

 

Ben

ŁYSIENIE PLACKOWATE

„Miałem problem z łysieniem na początku tego roku. Próbowałem różnych drogich tabletek, a nawet zastrzyków sterydowych, żeby tylko odrosły mi włosy. Nic nie działało, dopóki nie wypróbowałam tabletek Hair Growth+ inCLINIC od Nourkrin®.

Przeszedłem 3 miesięczną terapię z Hair Growth+ inCLINIC i wszystkie moje łyse placki zniknęły, a włosy stały się o wiele grubsze! Bardzo dziękuję. Dzięki Hair Growth+ inCLINIC odzyskałem pewność siebie. To niesamowity produkt, który wykonuje swoją pracę! Polecam w 110%!”

 

Paula

ŁYSIENIE TYPU ŻEŃSKIEGO

„Zawsze miałam cienkie, delikatne włosy, więc nigdy nie mogłam nosić „dużych, odważnych fryzur”, jednak w młodości nigdy mi to nie przeszkadzało.

Gdy zbliżałam się już do menopauzy, moja pewność siebie gwałtownie spadła. Moje włosy dramatycznie się przerzedziły, nie rosły zbyt dobrze i wyglądały na słabe i pozbawione życia bez względu na to, czego bym nie używała do ich pielęgnacji. Nie pomagało nawet zdrowe odżywianie, ćwiczenia, regularne przycinanie włosów oraz używanie dobrych szamponów i odżywek.

Będąc przez pierwsze 3 miesiące na wyższej dawce preparatu nie widziałam zbyt wielkich efektów, ale starałam się nie zniechęcać, ponieważ wiem, że efekty nie nadejdą w mgnieniu oka, gdyż wzrost włosów to proces dosyć czasochłonny.

Po 6 miesiącach stosowania tabletek Hair Growth+ inCLINIC od Nourkrin® mogę z całą pewnością stwierdzić, że zadziałały. Biorę teraz dawkę podtrzymującą. Myślę, że trzeba zaakceptować to, do czego jest się zaprogramowanym genetycznie, jeśli chodzi o grubość włosów, więc posiadanie realistycznych oczekiwań jest zawsze dobrym punktem wyjścia przed rozpoczęciem leczenia. Hair Growth+ inCLINIC pomógł mi przetrwać trudny okres. Myślę, że już zawsze będę przyjmować Hair Growth+ inCLINIC, ponieważ nie tylko poprawiły mi się po nim włosy, ale i paznokcie! Vive Hair Growth+ inCLINIC od Nourkrin®!”

 

Birgit

ŁYSIENIE PLACKOWATE

“Ze względu na zawód sopranistki lirycznej mój wygląd jest jednym z kluczowych elementów mojej pracy, więc kiedy trzy lata temu pojawiły się u mnie pierwsze oznaki przerzedzenia włosów, poczułam się naprawdę niepewnia i zestresowana.

Przerzedzenie włosów drastycznie wpłynęło na moją samoocenę, zwłaszcza w chwilach, gdy występowałam publicznie. Gdy wybierasz się na jakieś wydarzenie i wieje wiatr, skóra Twojej głowy staje się widoczna dla innych. Przerzedzenie włosów jest problemem również przy wilgotnej pogodzie, a nawet na plaży. Możesz wyglądać dobrze pod każdym innym względem, ale jeśli twoje włosy nie wyglądają dobrze, to i tak czujesz się niepewnie.

Nie chciałam używać leków na receptę ani leków na przerzedzanie włosów, ponieważ bałam się możliwych skutków ubocznych. Kiedy zaczęłam stosować Hair Growth+ inCLINIC od Nourkrin®, który zawiera naturalny składnik pozyskiwany z morza, zaledwie po trzech miesiącach mogłam już zobaczyć, jak moje włosy zaczynają odrastać; to było bardzo pocieszające.

Łysienie może być strasznie denerwujące. Moja mama miała śliczne włosy, więc myślałam, że moje są po prostu cieńsze z powodów genetycznych. Podziwiam Gail Porter, która cierpiała z powodu łysienia i nie nosiła peruk. Chciałam się z nią skontaktować, aby poinformować ją o Hair Growth+ inCLINIC!

Nosiłam kiedyś krótsze włosy, ale teraz są one długie i piękne. Wszyscy wizażyści i styliści, z którymi pracowałam, od razu zauważyli różnicę! Moje włosy wzmocniły się i urosło mi sporo nowych. Naprawdę chcę podzielić się moim doświadczeniem z kobietami przechodzącymi przez tę samą sytuację, co ja. Istnieją rzeczy, które możesz zrobić, aby odzyskać pewność siebie.”

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA HAIR GROWTH+ INCLINIC OD NOURKRIN®

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z najnowszymi badaniami w dziedzinie zaburzeń wzrostu włosów i wypadania włosów u kobiet, oraz informacjami o nadchodzących wydarzeniach i konkursach z Nourkrin®.